بازی زولا

بازی زولا

بازی زولا بمب بازیهای آنلاین در ایران

 

بازی زولا یکی از بمبهای پر سر و صدا از بازیهای آنلاین ایرانی است. این بازی آنلاین حاصل ساخت شرکت مد بایت گیمز ترکیهای بوده که توسط تيم شرکت سورنا گیمز برای بازیکنهای ایرانی بومی سازی شده و بر اساس ایرانی بودن بازیکنها توسعه یافته است.

در سالهای اخیر بازیهای آنلاین ویدیوئی به محبوبیت بسیار بالایی در جامعه رسیدند، به طوری که این میزان محبوبیت باعث شده امروزه شاهد تنوع بالایی در این عرصه باشیم. آوازه بازیهای آنلاین ویدیویی میتواند هر کسی را به خود جذب کند، حتی کسانی که هیچ وقت علاقه و تجربه‌‌ای در این زمینه ندارند. به خصوص اگر بازی زولا را انتخاب کنند که دیگر قطعاً از علاقه مندان ثابت این سبک بازیها خواهند شد.

با این که بازیهای آنلاین به طور جهانی قابل اجرا بوده و برای علاقهمندان همه جای جهان در دسترس هستند، اما اکثراً دارای محدودیتهای مشکلزایی برای ایرانیها میباشند، محدودیتهایی که امکان اجرا و انجام بازی را برای بازیکنهای ایران سخت و بعضاً حتی ناممکن کردهاند. به همین دلیل شرکت سورنا گیمز دست به کار شده و با هدف حذف همهی محدودیتها برای ایران، بازی بسیار جذاب زولا را توسعه داده است، به طوری که نه تنها در این بازی هیچ مشکل و محدودیتی شامل حال افراد نمیشود بلکه به علت بومی سازی شدن میتوانید از یک بازی فارسی زبان بهرهمند شوید.

محدودیتهای پرداخت برای خرید از فروشگاه از جمله بارزترین مشکلات عمده بازیهای آنلاین است که هیچ اثری از آن در بازی زولا نیست و شما میتوانید به وسیله حسابهای داخلی خود هر پرداختی را انجام دهید.

درواقع اگر یک بازی آنلاین و ویدیوئی همه چیز تمام میخواهید، بازی زولا را به شدت پیشنهاد میکنیم، انجام این بازی تجربهی متفاوت و بسیار جذابی در مقایسه با دیگر بازیهای ویدئویی است.

بازی زولا

 

معرفی جامع بازی زولا و داستان آن

داستان بازی زولا مربوط به ماجراهای سیاسی کشور ترکیه میشود. ماجرا از این قرار است که دولت کشور ترکیه به منظور مقابله با اقدامات نفوذگرانی که از جانب انواع سرویسهای اطلاعات خارجی فرستاده شدهاند، ماموری به نام دمیر را  پای کار میآورد تا کشور را از خطر این نفوذگران در امان نگهدارد.

اولین هدف سروان دمیر برای توقف فعالیت سرویسهای خارجی، نفوذ به گلادیو بود. او نه تنها با موفقیت فرایند نفوذ را انجام داد، بلکه توانست یکی از بزرگترین محمولههای اسلحه را پیدا کرده و از بین ببرد. بر اساس یک سری اتفاق، گلادیو توانست هویت واقعی سروان دمیر را شناسایی کرده و در نتیجه یافتن او را به عنوان هدف اول خود قرار داد تا انتقام نابودی محموله اسلحه را از او بگیرد.

سروان دمیر مدتها دور از چشم ماند تا آبها از آسیاب افتاده و به زندگی عادی خود بازگردد، اما با این حال و با وجود گذشت زمان، گلادیو هنوز او را از یاد نبرده و همچنان در پیدا کردناش جدی بود؛ تا اینکه موفق به کشف جای دمیر شده و نقشهای شوم ترتیب داد.

طبق نقشهای که گلادیو کشید، درست در روز عروسی دمیر به او حمله کرده و همسر او و تمام کسانی که در جشن عروسی حضور داشتند را به قتل رساند. دمیر نیز در این حین زخمی شد و باز هم به هر نحوی که شده توانست بی هیچ نشانهای غیب شود.

کشته شدن همسر و بستگانش شعله ی انتقام سختی را در او روشن کرد، شعلهی انتقامی که نقطه آغاز داستان بازی زولا محسوب میشود. او در راستای انتقام، تمرینات مختلف و سختی را که برای انجام مبارزه لازم هستند، آغاز و به قصد مبارزهای سخت آماده میشد.

این بازی به صورت شوتر اول شخص بوده و سبک مبارزه آن با استفاده از سلاحهای مختلفی اعم از سلاح گرم و سرد است. به طور کلی در بازی زولا دو دسته مجزا شامل دسته دشمن و دسته ضربت وجود دارد.

برای معرفی نحوه انجام بازی زولا در قسمتهای بعد پیرامون نکات و مسائل گوناگونی صحبت کردیم، نکات و مسائلی که دانستن آنها برای همه کسانی که قصد بهرهمندی از این بازی جذاب را دارند لازم است.

داستان بازی زولا

 

بازی زولا پر است از بهترین ویژگیها

در بازی زولا با ویژگیهای بسیار جذابی رو به رو میشوید، ویژگیهایی که از یک بازی ویدیوئی و آنلاین همه چیز تمام انتظار دارید. به همین دلیل است که میگوییم بازی زولا پر است از بهترین ویژگیهای کاربر پسند، ویژگیهایی که در ادامه تنها به چند نمونه از بارزترینها اشاره کردهایم:

رایگان بودن

از آن جا که اکثر بازیهای این سبکی مستلزم پرداخت بها هستند و نمیتوان آنها را به صورت رایگان دانلود و اجرا کرد، لازم است رایگان بودن را جزء اصلیترین ویژگی‌های بازی زولا قرار دهیم. کسانی که به بازیهای آنلاین و مبارزهای علاقه دارند اما به دلیل پولی بودن سراغ آنها نمیروند با بازی زولا دیگر لازم نیست خود را از انجام این بازیها دریغ کنند. جالب است بدانید رایگان بودنِ این بازی نه تنها در کیفیت آن تاثیر منفی ندارد، بلکه حتی در مقایسه با بسیاری از بازیهای مشابه غیر رایگان برتر و بهتر است.

بازی زولا

 

سرعت بالا و روان بودن

سرعت بالا و روان بودن از جمله فاکتورهای مهم در این قبیل بازیها است، چرا که حتی یک صدم ثانیه هم برای بازیهای شوتر به خصوص در زمان تیراندازی اهمیت ویژهای دارد. زولا نیز در این زمینه از بهترین شرایط برخوردار است و دارای سرعتی کاملاً ایدهآل و بی تاخیر میباشد.

بد نیست بدانید چنین شرایطی در بازیهای دیگر وجود ندارد، زیرا بر خلاف زولا دارای سرورهای دور از دسترس و خارجی هستند، سرورهایی که منجر به کندی روند فعالیتهای بازی شده و در نتیجه حتی حرفه‌‌ایترین بازیکنها را خسته و با شکست رو به رو میکند.

به عبارتی دیگر باید بگوییم که زولا فاقد لگهای موثر در سرعت است و بازیکنها میتوانند بدون هیچ مشکلی حتی روی صدم ثانیه هم برای تیراندازی حساب باز کنند. گفتنی است این ویژگی ناشی از داخلی بودن سرور‌های پشتیبان بازی زولا است، سرورهایی که در ایران قرار دارند و حتی کم سرعتترین اینترنتها هم هیچ تاثیری بر روان بودن آنها نمیگذارد.

تنوع در بازی زولا

جالب است بدانید کلمه تنوع در بازی زولا معنا پیدا میکند، چرا که بر خلاف اعتقاد غلط خیلی‌‌ها، نبرد در این بازی یکنواخت نبوده و فقط محدود به کشتن رقبا به یک شکل و حالت نمیشود.

در زولا میتوانید به حالتهای مختلفی مشغول به نبرد شده و از تنوع بالای این بازی لذت ببرید. وجود انواع و اقسام حالتها، سلاحهای متنوع، نقشههای پر شمار و امثالهم از جمله عوامل موثر در تنوع بازی زولا هستند.

شکل این بازی به گونهای است که مبتدیترین افراد میتوانند در کمترین زمان تبدیل به یک بازیکن حرفهای شوند. بنابراین نباید به هیچ وجه نگران تنوع بالای آن باشید و از این که ممکن است این میزان تنوع شما را دچار سردرگمی کند، بترسید؛ زیرا سازندگان زولا آن را به نحوی طراحی کردهاند که از همان ابتدا آموزشهای لازم ارائه شده و بازیکن به راحتی میتواند با روند بازی همراه شود.

زبان فارسی در بازی زولا

کمتر نمونه بازیهایی در این زمینه هستند که از زبان فارسی آن هم تا این حد روان و مناسب، استفاده کنند. توسعه دهندگانِ ایرانیِ بازی زولا توانستهاند به نحو احسن تمام منوها، تنظیمات و حتی دیالوگهای پیشفرض را به زبان سلیس فارسی برگردانند. تجربهی بازی آنلاینی که در سبک نبردهای تیراندازی است، به زبان فارسی به مراتب لذتبخش و بسیار هیجانانگیزتر میباشد.

شخصی سازی سلاحها و کارکترها

شخصی سازی سلاحها و حتی کارکترها از دیگر ویژگیهای جذاب این بازی است. به وسیله این ویژگی میتوانید از ابتکار عمل خود استفاده کرده و به پیروزی نزدیک و نزدیکتر شوید.

اسلحه بازی زولا

 

وجود انواع لیگها و مسابقات درون بازی

یکی دیگر از فاکتورهایی که جزء ویژگیهای جذاب زولا به شمار میرود، وجود انواع لیگها و مسابقات درون بازی است. با شرکت در این مسابقات و لیگها، هیجان بازی دو چندان شده و قطعاً لذت بیشتری نصیب بازیکنها میشود.

صرفه جویی در مصرف اینترنت

اینترنت مورد نیاز برای بازی آنلاین زولا در مقابل نمونههایی شبیه به آن بسیار ناچیز و مناسب است. از این رو باید بگویم صرفه جویی در مصرف اینترنت نیز از توجه برانگیزترین ویژگیهای زولا به شمار میرود. پس اگر تجربه پرداخت هزینههای سنگین را برای اینترنت بازیهای شوتر شخص اول دارید، باید فراموش کرده و با زولا تجربهای مقرون به صرفه در کنار بهرهمندی از دهها ویژگی جذاب دیگر کسب کنید.

برای انجام این بازی شرایط بسیار سادهای لازم است و شما میتوانید از طریق کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز آن را نصب و اجرا کنید. گفتنی است مراحل اجرای بازی نیز فاقد پیچیدگی بوده و هر کسی از پس انجام آنها برمیآید.

برای این که شما را با ویژگیهای زولا بیشتر آشنا کنیم، در ادامه اطلاعات جامعتری آوردهایم تا با آگاهی و اطلاعات اقدام به انجام این بازی کنید.

درباره بازی زولا

 

حالتهای مختلف بازی آنلاین زولا

اگر بخواهیم یکی از بهترین نقاط قوت زولا را بگوییم حتماً باید به تنوع بالای حالتهای ( mode ) آن اشاره کنیم. مهمترین عاملی که زولا را به دام یکنواختی ننداخته و منجر به خستگی بازیکنها نمیشود، وجود همین نقطهی قوت جذاب است.

در این بازی شگفت انگیز همهی افراد با هر سلیقه و اولویتی میتوانند حالت موردعلاقه خود را پیدا کنند. همچنین گفتنی است با این ویژگی میتوانید مدام تجربههای جدید و هیجانانگیزتری کسب کنید، تجربههایی که باعث بر محبوبیت بالای زولا در جامعه شده است.

حالا لازم است حالتهای مختلف بازی آنلاین زولا را معرفی کرده و شما را با آنها آشنا کنیم:

حالت مبارزهبه صورت تیم یا گروهی

یکی از پرطرفدارترین حالتهای بازی زولا، مبارزه تیمی است که عمدتاً در قالب دو گروه هشت نفره شکل میگیرد. در این حالت تعداد افراد گروه به نوع نقشه انتخابی بستگی دارد. امتیازات را نیز میتوان بین بازهی ۵۰ تا ۲۰۰ تعیین کرد که بنا بر نظر بازیکن متغیر است. ناگفته نماند مرگ بازیکنها در حالت مبارزه تیمی، به گونهای میباشد که دو مرتبه ریسپان شده و بازیکن میتواند به بازی ادامه دهد. سلاحها هم به انتخاب و دلخواه بازیکن متفاوت است.

بازی تیمی در زولا

 

حالت تحت تعقیب

در حالت تحت تعقیب، بازیکنها از ۲ تا ۶ نفر هستند و تعداد آنها به انتخاب بازیکن بستگی دارد. انجام بازی زولا در حالت تحت تعقیب به گونهای است که یکی از افراد در جایگاه فرد تحت تعقیب قرار گرفته و بازیکنهای دیگر باید او را پیدا کرده و از پا در بیاورند.

هر بازیکنی که توانست فرد تحت تعقیب را از پای دربیاورد به جایگاه او منتقل شده و حالا باید از چنگ بازیکنهایی که سعی در گرفتن او دارند فرار کند. در نهایت نیز بازیکنی برنده میشود که امتیازات خود را به حد نصاب امتیاز مشخص شده توسط بازیکنها برساند. میزان حد نصاب امتیاز نیز بین ۱۵۰ تا ۱۵۰۰ انتخاب میشود. در این حالت انجام بازی بین بازهی ۱۰ تا ۳۰ دقیقه انجام میگیرد.

حالت خرابکاری

از آن جا که سازندگان بازی زولا حالت خرابکاری را به عنوان اصلیترین حالت معرفی میکنند از محبوبیت بالایی در میان بازیکنها برخوردار است. در این حالت نیز دو گروه ۱ تا ۸ نفره وجود دارد که تحت عنوانهای گلادیو و زولا نامگذاری شدهاند.

وظیفه گروه گلادیو، بمب گذاری در جاهای مختلف نقشه میباشد و در مقابل نیز گروه زولا باید در راستای خنثی سازی بمبهای جاگذاری شده تلاش کند. در این حین هر تیمی که توانست موفق به کشتن تمام افراد تیم دیگر شود، پیروز میدان شده و بازی را میبرد.  انجام این حالت عمدتاً در ده راند انجام میگیرد، اما به دلخواه بازیکن میتواند بین پنج تا پانزده راند نیز متفاوت باشد. در مورد زمان انجام بازی هم باید بگوییم که میزان آن از یک دقیقه و چهل و پنج ثانیه الی پنج دقیقه قابل تغییر میباشد.

حالت مسابقه حذفی

حالت مسابقه حذفی وجه شباهتهای زیادی با حالت قبلی دارد، به طوری که تنها تفاوت میان حالت خرابکاری با مسابقه حذفی در بود و نبود بمب است.

در حالت مسابقه حذفی، خبری از بمب نیست و تیمها باید بکوشند تا یکدیگر را در زمان دو دقیقه و پانزده ثانیه تا پنج دقیقه نابود کنند. هر بازیکنی که در هر راند کشته شد، دیگر به آن راند بازنگشته و در راند بعدی میتواند شرکت کند. اگر تا پایان زمان بازی هیچ کدام از تیمها موفق به کشتن دیگری نشدند، در نتیجه گروهی که بازماندههای بیشتری دارد در جایگاه برنده قرار میگیرد.

حالت مسابقه حذفی در زولا

 

حالت قتل عام

در حالت قتل عام چیزی به نام نبرد و مبارزه تیمی وجود ندارد و بازیکنها باید به صورت انفرادی مبارزه کنند. هر بازیکنی که موفق به کشتن افراد بیشتری شد و توانست امتیاز بالاتری کسب کند، پیروز میدان شده و در جایگاه مبارز اول معرفی میشود. برای اجرای حالت قتل عام میتوانید زمان را از بازهی ۱۰ تا ۳۰ دقیقه انتخاب کنید.

حالت اسکورت یا محاظت

حالت اسکورت یا محاظت شرایط متفاوتی وجود دارد. شرایط بازی در این حالت به گونهای است که تیم گلادیو باید یک خودرو را از جایی به جای دیگر انتقال دهند. حالا وظیفه تیم مقابل که زولا نام دارد جلوگیری از انتقال موفقیت آمیز این خودرو است.

در این حالت هم تعداد افراد تیمها بین یک الی هشت نفر قابل انتخاب بوده و زمان انجام آن پنج دقیقه میباشد. حداقل تعداد راندها در حالت اسکوات، ۳ راند است. هر تیمی که راندهای بیشتری پیروز شود، طبیعتاً به عنوان تیم برنده معرفی خواهد شد. جالب است بدانید در هر راند جایگاه تیمها جا به جا میشود تا عدالت رعایت شود.

حالت شکار رئیس

حالت شکار رئیس دارای چالشهای بسیار هیجان انگیزی است‌‌ که در قالب دو تیم مجزا اجرا میشوند. در هر یک از گروها که تعداد بازیکنهای هر کدام هشت نفر است، به یکی از بازیکنها عنوان رئیس تیم داده میشود. بیشترین امتیاز متعلق به بازیکنی است که موفق به کشتن رئیس تیم مقابل شود. گفتنی است رئیس هر تیم با رنگی متفاوت مشخص میشود تا به راحتی قابل شناسایی باشد. فراموش نکنید در صورتی که رئیس با کشتن افراد تیم مقابل نوار ریسپان خود را پر نگه دارد میتواند بعد از مرگ به بازی بازگشته و مانع از توقف بازی شود.

شکار رئیس بازی زولا

 

سلاحهای مورد استفاده در بازی زولا

در بازی زولا انتخابهای بسیار متنوع و گوناگونی در زمینه سلاح دارید و میتوانید از میان انواع و اقسام سلاحها، مورد دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید.

سلاحهای مورد استفاده در این بازی شامل موارد زیر میشوند:

 • انواع سلاحهای سرد
 • تک تیراندازها
 • سلاحهای سنگین
 • انواع اسلحههای سبک
 • انواع نارنجیه
 • دودزا ها
 • کلت کمری
 • و …

هر یک از موارد بالا خودشان دارای انواع مختلفی به عنوان زیر مجموعه هستند و فقط محدود به یک مدل نمیشوند. جالب است بدانید بعد از توسعه بازی توسط شرکت ایرانی و بومی سازی کردن آن، انواع و اقسام سلاحهای ایرانی نیز به لیست اسلحهها اضافه شده و انتخابهای به مراتب بیشتر در اختیار بازیکنهای ایرانی وجود دارند.

اسلحه در بازی زولا

 

با شخصی سازی سلاحها لذت بازی را دوچندان کنید

یکی از مهمترین عوامل پیروزی در بازی زولا، سلاح مورد استفاده بازیکنها است. زیرا هر چه قدر هم که در این بازی حرفه ای باشید اما حریف سلاح پیشرفته تری داشته باشد، راه بسیار سختی را پیش رو دارید.

اهمیت وجود سلاح در این بازی به قدری بالاست که دارای قابلیت بسیار جذابی تحت عنوان شخصی سازی یا سفارشی کردن سلاحها میباشد. وجود این قابلیت باعث شده بازیکنها بر اساس اولویت و نظر خود سلاحی با ویژگیهای مجزا داشته باشند و آن را به طور سفارشی تهیه کنند. با شخصی سازی و سفارشی کردن سلاحها میتوانید لذت بازی را دوچندان کرده و علاقه بیشتری به بازی مهیج زولا داشته باشید.

گفتنی است برای بهرهمندی از این قابلیت میتوانید به راحتی وارد منو شده از بخش سفارشی کردن اقدام کنید. فراموش نکنید پیش از اقدام به سفارشی کردن باید یک سلاح مناسب خریده باشید تا شخصی سازی روی آن اعمال شود.

 

نقشههای بازی

در بازی زولا شاهد تنوع بسیار بالای نقشهها هستیم. وقتی این بازی برای ایرانیها نیز بومی سازی شد، به تعداد نقشههای آن اضافه شده و دارای موقعیتهای مربوط به ایران هم میباشد.

چند مورد از نقشههای بازی را در ادامه معرفی کردهایم که هر کدام شرایطی مجزا داشته و بازیکن میتواند به دلخواه خود یکی از آنها را انتخاب کند:

 • گودال: قابل اجرا برای حالت مبارزه تیمی، حالت مسابقه حذفی و حالت شکار رئیس
 • کافینت: قابل اجرا برای حالت مبارزه تیمی، حالت تحت تعقیب، حالت خرابکاری، حالت قتل عام و حالت مسابقه حذفی
 • سالن عروسی: قابل اجرا برای حالت مبارزه تیمی، حالت تحت تعقیب، حالت خرابکاری، حالت قتل عام و حالت شکار رئیس
 • شهر گالی پلی: قابل اجرا برای حالت مبارزه تیمی و حالت مسابقه حذفی
 • پناهگاه: قابل اجرا برای حالت مبارزه تیمی، حالت تحت تعقیب، حالت خرابکاری، حالت قتل عام و حالت شکار رئیس
 • برج دختر: قابل اجرا برای حالت مبارزه تیمی، حالت مسابقه حذفی و حالت شکار رئیس
 • دریاچه: قابل اجرا در حالت مسابقه حذفی و حالت اسکورت
 • و موارد دیگری مثل کشتی، بندر قبرس، بندر برفی، ساخت و ساز، کارگاه الوار، تهران، پاریس، پرسپولیس، خیابان، شهر قدیم، اردوگاه پناهندگان، نمروت، پارکینگ و ایستگاه مترو که در حالتهای مختلفی قابل اجرا هستند.

با بازی زولا در جذابترین مسابقات شرکت کنید

در بازی زولا مسابقات بسیار جذابی نیز اجرا میشوند و بازیکنها میتوانند با شرکت در آنها هیجان وصفناپذیری تجربه کنند.

این مسابقات تحت عناوین مختلفی اعم از موارد زیر برگزار میشوند که لازم است با آنها آشنا شوید:

 • لیگ قهرمانان داخلی
 • جام ایران
 • مسابقات مخصوص خانمها
 • مسابقات هفتگی
 • جام جهانی
 • و جام بین قارهای

مسابقات لیگ قهرمانان زولا را میتوان به عنوان مهمترین مورد از موارد بالا معرفی کرد که برای ورود به آن لازم است در مسابقههای لیگ زولا شرکت کرده و به موفقیتهای مورد نیاز برسید. در مورد جام ایران نیز جالب است بدانید این مسابقات از پر جمعیت ترینها به شمار میرود و سالانه حدود ۵۰۰ نیم ایرانی در آن شرکت میکنند.

بازی زولا تحت چه شرایطی انجام میشود؟

برای انجام بازی زولا شرایط پیچیده و سیستمهای قدرتمندی لازم نیست و افراد میتوانند با سیستم پیسی و ویندوز خود به راحتی این بازی مهیج و بسیار جذاب را انجام دهند.

حداقل شرایطی که برای نصب و اجرای این بازی نیاز دارید، شامل وجود امکانات قابل دسترس زیر میشود:

 • ویندوزهای هفت، هشت و ده در نسخه ۳۲ بیتی
 • حافظهای به اندازه چهار گیگابایت
 • رم دو گیگابایتی
 • پردازندهی دو هستهای ۲.۴ گیگاهرتز

بنابراین با هر کامپیوتر و ویندوزی توانید از وجود این بازی پرمزیت و بسیار هیجانانگیز بهرهمند شوید.

سخت افزار بازی زولا

مراحل ورود به بازی زولا

برای ورود به بازی زولا فقط کافی است نسخه آن را از یک مرجع معتبر دانلود کرده و در دکستاپ خود اجرا کنید. با کلیک روی آیکون بازی و اجرای آن مراحل ورود کاملاً مشخص بوده و میتوانید در کسری از ثانیه به سرعت آنها را پشت سر گذاشته و شروع به انجام بازی کنید.

به طور کلی بازی زولا از همه جوانب دارای بهترین ویژگیهای مورد انتظار گیمرهای ایرانی است و توانسته توقعات افراد را به نحو احسن برآورده کند. پس نباید لذت این تجربه مهیج را از دست داد و از بازی زولا و قابلیتهای جذاب آن بیبهره ماند.

مراحل بازی زولا
مطالب مرتبط

هیچ نظری وجود ندارد

  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های دونفره ps4

  بهترین بازی‌های دو نفره کنسول پلی استیشن محدود به چند مورد نمی‌شوند، به طوری که اگر بخواهیم تک تک بازی‌های دونفره این کنسول را که

  ادامه مطلب »
  بازی زولا
  اخبار سایت
  Admin

  بازی زولا

  بازی زولا بمب بازی‌های آنلاین در ایران   بازی زولا یکی از بمب‌های پر سر و صدا از بازی‌های آنلاین ایرانی است. این بازی آنلاین

  ادامه مطلب »
  گیفت کارت
  اخبار سایت
  Admin

  گیفت کارت چیست؟

    گیفت کارت ها به کارت های فیزیکی یا مجازی گفته می شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا بانک ها صادر شده و با

  ادامه مطلب »
  بازی Far Cry 6
  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های PS4 در سال2021

  بهترین بازی های PS4    بازی‌های هیجان‌انگیز زیادی در فهرست بهترین بازی های PS4 در سال 2021 دیده می‌شود که باید منتظر آنها باشیم از آن

  ادامه مطلب »