بهترین بازی های دونفره ps4

بازی دونفری ps4

بهترین بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن محدود به چند مورد نمیشوند، به طوری که اگر بخواهیم تک تک بازیهای دونفره این کنسول را که به عنوان بهترین مورد هستند، معرفی کنیم باید به چندین و چند بازی گوناگون اشاره نماییم.

کمپانیهای متعددی برای کنسول پلی استیشن ۴ در حال تولید و ارائه بازی هستند، از این رو شاهد تنوع بالایی در این زمینه هستیم. بازیهای دو نفره نیز از این قائده مستثنی نبوده و جایگاه ویژهای در تولیدات کمپانیهای طراحی بازی پلی استیشن۴ به خود اختصاص دادهاند.

بازیهای گروهی به خصوص بازیهای دو نفره از قدیم طرفداران بالایی دارند، این قائده در مورد بازیهای پلی استیشن ۴ نیز کاملاً صادق است. البته گفتنی است این موضوع شامل حال همهی بازی های دونفره نمیشود، به همین علت لازم است با بهترین موارد آشنا شوید تا لذت و جذابیت بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن ۴ را بچشید.

 

بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن جذابیت بیشتری دارند

بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن ۴ جذابیت بیشتری دارند، به طوری که اگر تا به حال تجربه این قبیل بازیها را نداشتید و فقط به صورت تک نفره بازی کردید کافی است یک بار با یکی از دوستان و یا اعضای خانواده مشغول یکی از بهترین بازیهای دونفره کنسول پلی استیشن ۴ شوید تا از جذابیتهای بینظیر آن لذت ببرید.همراهی با نفر دوم لحظات بازی را تا حد زیادی هیجان انگیزتر و جذابتر میکند به طوری که دست کشیدن از این قبیل بازیها بسیار سختتر از دست کشیدن از بازیهای تک نفره است.

البته ناگفته نماند زمانی از جذابیت بازیهای دونفره بیشترین لذت را خواهید برد که یکی از بهترین موردهای متناسب با سبک مورد علاقهتان را انتخاب کنید. بازیهای دو نفرهای که برای کنسول پلی استیشن ۴ طراحی و تولید شدهاند در سبک و سیاقهای مختلفی میباشند.

برای انتخاب در این زمینه نباید سراغ محصولات هر شرکتی بروید و لازم است سعی کنید یکی از بهترین نمونهها را انتخاب نمایید. به همین دلیل در قسمت بعدی معروفترین و بهترین بازیهای دو نفرهای را که این روزها سر و صدای زیادی ایجاد کردهاند معرفی کردیم تا کمکی برای متقاضیان باشد.

 

معرفی چند مورد از معروفترین بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن

برای معرفی چند مورد از معروفترین بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن ۴، آنها را در چند سبک مختف آوردیم تا با توجه علایقی که دارید، انتخاب کنید:

 • بازیهای آرام: بازیهای آرام و به دور از هیاهو همیشه طرفداران خاص خود را دارند. حالا اگر شما هم عاشق این سبک هستید بازی Little Big Planet را به شدت پیشنهاد میکنیم. با بازی Little Big Planet میتوانید هیجان آرامشبخشی را تجربه کنید. این بازی از مراحل مختلفی برخوردار است که سرتاسر فانتزی، رنگی و بامزه میباشد. حل کردن معماها و عبور از موانع جالب از مراحلی هستند که باید بازیکنها در بازی پشت سر بگذارند. جالب است بدانید علاوه بر انتخاب لباس و اِلمان های مربوط به بازیکن میتوانید مراحل بازی را هم شخصیسازی کنید.
 • بازیهای جنگی: کنسول پلی استیشن ۴ بازیهای جنگی و مبارزهای متعددی دارد که به سطح معروفیت بالایی رسیدهاند. از جمله چند مورد از بهترین نمونههایی که در جهان معروف هستند عبارتند از، Mortal Kombat،Ultimate evil edition  ، Stars Wars Battlefornt II، Farcry5 و …
 • بازیهای ویدیوئی: از سری بازیهایی که طرفداران بسزایی جذب کردهاند، انواع بازیهای ویدیو محور و داستانی هستند. A Way Out یکی از بهترین نمونهها در این سبک است که حالت دو نفره آن با استقبال بی نظیری در جهان مواجه شده است.

 

 

تهیه بهترین بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن

دسته بازی

برای تهیه بهترین بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن باید از یک ارائه کننده متعهد و معتبر استفاده کنید، ارائه کنندهای که با توجه به همه جوانب بهترین شرایط را برای متقاضیان این قبیل بازیها فراهم کرده است.با این حساب لازم است حتماً با خدمات مرکز ما آشنا شوید، چرا که طبق نظر اکثر مراجعین جزء بهترین ارائه کنندههای انواع بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن هستیم.

چند مورد از خدمات و مزایایی که با این انتخاب نصیب همه متقاضیان میشوند عبارتند از:

 • تنوع بازیها در درگاههای ما به قدری بالا است که هر شخصی میتواند بازی مورد نظر خود را به راحتی پیدا کند. البته گفتنی است تمام بازیهای متنوعی که ارائه میدهیم جزء بهترینها و معروفترین ها هستند.
 • راهنماییها و اطلاعات لازم در مورد هر بازی به صورت چکیده و مفید ارائه شده است.
 • دسترسی به بازیها و پیدا کردن نمونه مورد نظر تنها با یک سرچ ساده امکان پذیر است.
 • تفاوتی ندارد ساکن کدام نقطه از کشور هستید و در چه زمانی اقدام به تهیه بازی میکنید، چرا که خدمات سایت ما بدون محدودیت مکانی در تمام لحظات به متقاضیان ارائه میشوند.

در کل اگر بهترین بازیهای دو نفره کنسول پلی استیشن را میخواهید، به هیچ وجه این تجربه را از دست ندهید تا نه تنها به خواسته خود برسید بلکه از مزایای متعددی هم بهرهمند شوید.

 

https://bit.ly/3FnFu5b

 

مطالب مرتبط

هیچ نظری وجود ندارد

  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های دونفره ps4

  بهترین بازی‌های دو نفره کنسول پلی استیشن محدود به چند مورد نمی‌شوند، به طوری که اگر بخواهیم تک تک بازی‌های دونفره این کنسول را که

  ادامه مطلب »
  بازی زولا
  اخبار سایت
  Admin

  بازی زولا

  بازی زولا بمب بازی‌های آنلاین در ایران   بازی زولا یکی از بمب‌های پر سر و صدا از بازی‌های آنلاین ایرانی است. این بازی آنلاین

  ادامه مطلب »
  گیفت کارت
  اخبار سایت
  Admin

  گیفت کارت چیست؟

    گیفت کارت ها به کارت های فیزیکی یا مجازی گفته می شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا بانک ها صادر شده و با

  ادامه مطلب »
  بازی Far Cry 6
  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های PS4 در سال2021

  بهترین بازی های PS4    بازی‌های هیجان‌انگیز زیادی در فهرست بهترین بازی های PS4 در سال 2021 دیده می‌شود که باید منتظر آنها باشیم از آن

  ادامه مطلب »