گیفت کارت پلی استیشن PSN چیست؟

کارت PSN

 

با گیفت کارت پلی استیشن PSN می توانید حساب خود را شارژ کرده و اعتبار آن را افزایش دهید. در واقع اگر در کنسول بازی پلی استیشن PSN بازی می کنید و جزء کاربران آن هستید، می توانید با تهیه گیفت کارت ها که به عبارتی دیگر کارت هدیه هم محسوب می شوند، از انواع خدمات و بازی های ارائه شده در فروشگاه پلی استیشن بهره مند شده و لذت وقت گذرانی با کنسول خود را بیش از پیش کنید.

وجود گیفت کارت پلی استیشن PSN باعث شده دیگر نگران محدودیت های تهیه کارت های اعتباری دیگری چون مستر کارت و ویزا کارت نباشید، چرا که این کارت هدیه فاقد موانعی همچون موانع استفاده از کارت های اعتباری دیگر بوده و استفاده از آن به راحتی آب خوردن است.

با افزایش اعتبار حساب بازی در پلی استیشن، مزایای زیادی شامل حال افراد می شود و هر کسی می تواند با استفاده از خدمات و بازی های موجود در فروشگاه پلی استیشن بیشترین لذت ها را ببرد، زیرا همانطور که می دانید در این فروشگاه همواره بازی ها و خدماتی ارائه می شوند که همگی در راستای تامین انواع خواسته ها و انتظارات متقاضیان هستند.

کارت هدیه پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن چه استفاده هایی دارد؟

 

با افزایش اعتبار از طریق گیفت کارت پلی استیشن PSN می توانید استفاده های مختلفی کنید که تمام آن ها برای همه ی گیمر های جدید و قدیمی جذاب هستند.

بعضی از بارز ترین استفاده های گیفت کارت پلی استیشن که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته اند، شامل موارد زیر می شوند:

 • اول از همه بهتر است به متداول ترین کاربرد که خرید بازی های پلی استیشن است، اشاره کنیم. با اعتبار به دست آمده از طریق گیفت کارت های پلی استیشن PSN می توانید به راحتی اقدام به خرید بازی در فروشگاه مجازی پلی استیشن کنید.
 • علاوه بر خرید، امکان پیش خرید بازی ها هم وجود دارد. به پیش خرید بازی های موجود در فروشگاه پلی استیشن اصطلاحاً Pre-Order نیز گفته می شود.
 • قطعاً می دانيد که تخفیفات مختلفی برای برخی از بازی ها در نظر گرفته می شود که استفاده از آن ها با اعتبار گیفت کارت پلی استیشن PSN امکان پذیر است.
 • یکی دیگر از استفاده های جذاب که لازم است بگوییم خرید موزیک از شرکت سونی می باشد.
 • جالب است بدانید بعد از خرید گیفت کارت و انتقال اعتبار آن می توانید گیفت کارت پلاس را نیز تهیه کنید که خود از کاربرد های متعددی برخوردار است.
 • گیفت کارت پلی استیشن PSN انتخاب جذابی به عنوان هدیه به افرادی است که از کاربران علاقه مند پلی استیشن می باشند، زیرا افزایش اعتبار حساب کاربری برای هر گیمری خوشایند و جذاب است. توجه داشته باشید تا زمانی می توان از این گیفت کارت ها به عنوان هدیه استفاده کرد که هنوز آن را ردیم نکرده و اعتبار اش را به هیج حسابی انتقال نداده اید.
 • و در این مورد لازم است بگوییم اعتبارات منتقل شده از طریق گیفت کارت های پلی استیشن PSN بدون تاریخ انقضا بوده و تا هیچ زمانی منقضی نمی شوند.

 

بازی پلی استیشن

انواع گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن را می توان بر اساس ریجن های مختلف دسته بندی کرد. در واقع انواع گیفت کارت پلی استیشن بر اساس دسته های متعددی ریجن بندی شده است که هر دسته ای متعلق به کشوری مجزا و قوانین و مقررات مربوط به آن کشور می باشد.

هر کشوری قوانین خاصی برای بازی های پلی استیشن کرده است، قوانینی که محتوای بازی ها بر اساس آن ها نمایش داده می شود و نمایش محتوای همه ی بازی ها برای کشور های مختلف، گوناگون است.

وجود چنین مسئله ای باعث شده بگوییم برای خرید گیفت کارت پلی استیشن PSN حتماً باید به کشور ریجن آن دقت کنید، به طوری که لازم است ریجن و حساب کاربری گیمر هر دو متعلق به یک کشور باشند تا گیفت کارت با آن حساب کاربری سازگار شده و قابل استفاده گردد.

علاوه بر اینکه گیفت کارت پلی استیشن PSN انواع مختلفی از ریجن ها را دارد دارای نمونه ی دیگری به نام گیفت کارت پلی استیشن پلاس است. این گیفت کارت نیز خود از کاربرد ها و ویژگی های دیگری برخوردار می باشد که در قسمت بعدی به آن ها اشاره کرده ایم.

معرفی کاربرد های گیفت کارت پلی استیشن پلاس

گیفت کارت پلی استیشن پلاس کاربرد های بسیار جذابی برای گیمر ها دارد که در پایین به معرفی آن ها پرداخته ایم:

 • با وجود این گیفت کارت کاربران می توانند از بازی های رایگان مختلف و متعددی بهره مند شوند، بازی های رایگانی که استفاده از آن ها برای تمام اعضای پلی استیشن پلاس ممکن است.
 • تخفیف هایی که دسترسی به آن ها برای اعضای پلی استیشن پلاس امکان پذیر است، به مراتب زیاد و بسیار جذاب هستند. با استفاده از این کارت می توانید از بهترین تخفیف های متعلق به بزرگ ترین بازی ها بهره مند شوید.
 • لازم به ذکر است یکی دیگر از کاربرد های پر بهره ی این گیفت کارت، دسترسی منحصر به فرد آن می باشد. در واقع کاربران می توانند از این طریق دسترسی راحتی به انواع نسخه های بتا و دمو های آن ها داشته باشند.
 • با وجود گیفت کارت پلی استیشن پلاس فضای ابری اضافه ای به کاربر داده می شود تا با ذخیره ی بازی های هدیه، در استفاده از فضای کنسول پلی استیشن خود صرفه جویی نماید؛ به عبارتی دیگر منجر به افزایش فضای ذخیره سازی می شود.
منو کنسول پلی استیشن

فرایند استفاده از گیفت کارت پلی استیشن PSN چگونه است؟

فرایند استفاده از گیفت کارت پلی استیشن PSN بسیار ساده بوده و لازم نیست نگران این مسئله باشید، چرا که با صرف کوتاه ترین زمان می توانید اقدام به انجام این فرایند کنید.

مهم ترین مسئله در این زمینه داشتن اکانت سونی است تا بتوانید اعتبار موجود در گیفت کارت را به اکانت بازی خود بریزید. برای ساخت اکانت نیز فقط باید وارد سایت شده و چند مرحله ی بسیار ساده ای را پشت سر بگذارید.

وقتی اکانتی به نام خود ساختید و اطلاعات لازم را به درستی وارد کردید، حالا می توانید وارد صفحه ی کاربری خود شده و در بخش ردیم، کد ۱۲ رقمی متعلق به گیفت کارت را وارد کنید.

به محض ورود تمام ارقام کد، حساب کاربری شارژ شده و می توانید بنا بر اولویت های خود از کاربرد های درجه یک آن استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

هیچ نظری وجود ندارد

  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های دونفره ps4

  بهترین بازی‌های دو نفره کنسول پلی استیشن محدود به چند مورد نمی‌شوند، به طوری که اگر بخواهیم تک تک بازی‌های دونفره این کنسول را که

  ادامه مطلب »
  بازی زولا
  اخبار سایت
  Admin

  بازی زولا

  بازی زولا بمب بازی‌های آنلاین در ایران   بازی زولا یکی از بمب‌های پر سر و صدا از بازی‌های آنلاین ایرانی است. این بازی آنلاین

  ادامه مطلب »
  گیفت کارت
  اخبار سایت
  Admin

  گیفت کارت چیست؟

    گیفت کارت ها به کارت های فیزیکی یا مجازی گفته می شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا بانک ها صادر شده و با

  ادامه مطلب »
  بازی Far Cry 6
  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های PS4 در سال2021

  بهترین بازی های PS4    بازی‌های هیجان‌انگیز زیادی در فهرست بهترین بازی های PS4 در سال 2021 دیده می‌شود که باید منتظر آنها باشیم از آن

  ادامه مطلب »