۱۰ بازی برتر کنسول پلی استیشن

دستگاه پلی استیشن 4

ما در این جا بعد از بررسیهای جامعی که داشتیم، ۱۰ بازی برتر کنسول پلی استیشن ۴ را معرفی کردیم تا اگر کسی به دنبال انتخاب یک بازی جذاب و مطابق با سلیقه خود است با برترین موارد آشنا شود و از میان آنها یکی را انتخاب نماید.

کنسول پلی استیشن ۴ دارای بازیهای بسیار متنوعی است، به طوری که از نمونههای پرهیجان گرفته تا آرامش بخش و فانتزی برای این کنسول، بازی ساخته شده است.در ادامه از میان این عرصه متنوع ۱۰ بازی برتر کنسول پلی استیشن ۴ را بعد از پرس و جو و تحقیقاتی که انجام دادیم معرفی کرده و در مورد هر کدام اطلاعات مختصر و مفیدی آوردهایم.

 

معرفی بازی The Last Guardian

در این بازی The Last Guardian دو شخصیت اصلی به صورت یک پسر بچه و هیولا وجود دارد که بازیکن،  شخصیت پسربچه را هدایت میکند. گرافیک جذاب و جزئیات زیبا از جمله بارزترین ویژگیهای این بازی به شمار میروند.شما به عنوان پسر بچه باید به همراه هیولا از موانع و چالشهای مختلفی که در مراحل بازی وجود دارند، بگذرید.

 

معرفی بازی Spider Man

از جدیدترین سری بازیهای کنسول پلی استیشن ۴ بازی جذاب مرد عنکبوتی است که از لحاظ گرافیک و مراحل به روزرسانی شده و دارای هیجانانگیزترین ویژگیها میباشد.این بازی آمار بسیاری از رکوردها را تکان داده و توانسته جزء اولین بازیهای پرطرفدار قرار گیرد. لازم به ذکر است موقعیت بازی مرد عنکبوتی در شهر نیویورک میباشد.

 

معرفی بازی God of War

بازی god of war

کریتوس در سری جدید گاد آف وار که برای کنسول پلی استیشن ۴ ارائه شده است، همواره در حال مبارزه با انواع و اقسام موجودات بوده و از موانع گوناگونی عبور میکند تا موفق به انتقام شود.

یکی از تمایزات مثبت این نسخه از نسخههای قدیم، زاویه نمایش تصویر است که به طور جذابتر و ملموستری تغییر یافته است. سلاحهای مورد استفاده در این بازی مورد توجه بازیکنها قرار گرفته و به عنوان نقطه عطفی جذاب معرفی میشوند.

 

معرفی بازی Horizon Zero Dawn

بازی horizon zero dawn

داستان بازی Horizon Zero Dawn در مورد سالهای آینده است که دنیا دچار دگرگونیهای فراوانی شده و مردم به صورت قبیلهای زندگی میکنند. شخصیتی که کنترل آن در اختیار بازیکن است به دنبال کشف علت و برهان این دگرگونیها و وجود رباتهای متعدد، کنکاش کرده و به مبارزه میپردازد.

سبک مبارزات و اتفاقات این بازی از المانهای بسیار جذاب و کاملاً متفاوتی برخوردار است. درواقع هر چه رو به جلو پیش بروید با شاخصههای حیرت آوری رو به رو خواهید شد.

 

معرفی بازی Ratchet And Clank

اگر به دنبال بازیهای انیمیشنی و سه بعدی هستید قطعاً عاشق بازی Ratchet And Clank خواهید شد. شخصیت اصلی بازی به همراه یک ربات در راستای نجات سیاره خود در حال حل چالشها و مبارزات مختلفی هستند که منجر شده بازیکن با صحنههای فوقالعاده جذابی رو به رو شود.

 

معرفی بازی Persona 5

Persona 5 مخصوص علاقهمندان انیمه و بازیهای ژاپنی است. شما باید دانشآموزی را که به شهر توکیو تبعید شده است هدایت کنید، هدایت این شخصیت همواره شامل پیدا کردن دوستهای جدید و از بین بردن شرارت در انسانها است.

 

معرفی بازی Bloodborne

بازی bloodborne

بازی Bloodborne به طور ویژه برای کنسول پلی استیشن ۴ تولید و عرضه شده است. کسانی که به هیجانات ناشی از ترس و صحنههای ترسناک علاقه دارند، دست از این بازی نمیکشند. حین بازی و انجام مبارزات باید منتظر صحنههای ترسناک و تاریکی باشید که بیشترین درصد جذابیت بازی به این ویژگیها بستگی دارد.

 

معرفی بازی Until Dawn

بازی until dawn

با معرفی بازی Until Dawn شما را به تجربهای بسیار هیجانانگیز از ژانر ترس و وحشت دعوت میکنیم. هدایت این بازی به گونهای است که بازیکن باید مانع از کشته شدن شخصیتها شود، شخصیتهایی که بر خلاف بسیاری از بازیهای دیگر اگر کشته شوند غیر قابل بازگشت هستند.

جالب است بدانید اختیارات زیادی در دست بازیکن است و شما میتوانید با هر تصمیم و انتخابی روند بازی را به کل تغییر دهید.

 

معرفی بازی Uncharted 4

بازی uncharted 4

در بازی Uncharted 4 شخصیتهایی به نام سالی و سم در خیابانها و جادههای آفریقا در حال سفر از نقطهای به نقطهی دیگر هستند. در این سفر اتفاقات مختلف و متعددی پیش روی آنها قرار میگیرد، اتفاقاتی که هر یک از خطر و تهدیدی مجزا برخوردار هستند.

لحظات ناب و متمایزی در این بازی برای بازیکنها به ارمغان میآید، لحظاتی که در هیچ بازی دیگری مشابه آن را تجربه نخواهید کرد.

 

معرفی بازی The Last Of Us

بازی The Last Of Us Part II

بازی The Last Of Us را میتوان به عنوان یکی از شاهکارهای بازیهای مخصوص کنسول پلی استیشن ۴ معرفی کرد. وقتی شروع به بازی کردید قطعاً در همان لحظات اول از گرافیک ملموس آن شگفت زده خواهید شد، گرافیکی که حتی بعضاً با موقعیتهای دنیای واقعی مو نمیزند.این بازی نه تنها از گیم پلی و ویژگیهای فنی درجهیکی برخوردار است، بلکه داستانی بسیار پرعمق و احساسی دارد.

 

پایان بندی

در پایان لازم است بگوییم علاوه بر ۱۰ بازی برتر کنسول پلی استیشن ۴ که معرفی کردیم دهها بازی دیگر هم برای این کنسول ارائه شدهاند که دارای ویژگیهای برتر هستند. در نتیجه بهتر است برای انتخاب از میان آنها ابتدا سبک و سیاق بازی را بررسی کنید تا موفق به انتخاب بازی مورد علاقه خود شوید.

مطالب مرتبط

هیچ نظری وجود ندارد

  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های دونفره ps4

  بهترین بازی‌های دو نفره کنسول پلی استیشن محدود به چند مورد نمی‌شوند، به طوری که اگر بخواهیم تک تک بازی‌های دونفره این کنسول را که

  ادامه مطلب »
  بازی زولا
  اخبار سایت
  Admin

  بازی زولا

  بازی زولا بمب بازی‌های آنلاین در ایران   بازی زولا یکی از بمب‌های پر سر و صدا از بازی‌های آنلاین ایرانی است. این بازی آنلاین

  ادامه مطلب »
  گیفت کارت
  اخبار سایت
  Admin

  گیفت کارت چیست؟

    گیفت کارت ها به کارت های فیزیکی یا مجازی گفته می شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا بانک ها صادر شده و با

  ادامه مطلب »
  بازی Far Cry 6
  اخبار سایت
  Admin

  بهترین بازی های PS4 در سال2021

  بهترین بازی های PS4    بازی‌های هیجان‌انگیز زیادی در فهرست بهترین بازی های PS4 در سال 2021 دیده می‌شود که باید منتظر آنها باشیم از آن

  ادامه مطلب »